B. Sruogos g. 18, 59209 Birštonas,
tel./faks. 8 319 65 640, sportas@birstonas.lt

Renginių kalendorius

<< lapkritis, 2018 >>
PATKPŠS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
  • Naujienos

2018-10-19 Sporto iniciatyvos vaikams ir jaunimui abipus sienos "Futbolininkų savaitgalis”.

Šių metų spalio 13-14 dienomis 18 Birštono sporto centro ir 18 Koryčino savivaldybės Kultūros, sporto ir turizmo centro (Lenkijos Respublika) sportininkų, kartu su treneriais vykdė Birštone sporto veiklų programą „Futbolininkų savaitgalis”. Bendra patirties mainų programa kartu su Lenkijos partneriu Koryčino savivaldybės Kultūros, sporto ir turizmo centru buvo organizuota įgyvendinant projekto Nr. LT-PL-2S-185 „Mes esame aktyvūs“  veiklas. Projektas yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal Interreg V-A Lietuvos–Lenkijos bendradarbiavimo programą.

          Koryčino sportininkai susipažino su Birštono stadionu, naujai įsigytais iš projekto lėšų treniruokliais. Sporto centro treneriai Arvydas Poška, Vytautas Domarkas, Vidas Kapačinskas supažindino su treniruoklių  saugos reikalavimais,  pravedė mokomąją treniruotę. Koryčino futbolininkams patiko nauji kokybiški ir saugūs treniruokliai, kuriais galima žymiai pagerinti bendrą fizinį pasirengimą.

                      Tą pačią dieną įvyko draugiškos futbolo rungtynės tarp Koryčino m. (Lenkija) 10-13 metų amžiaus  vaikų futbolo komandos  ir Birštono SC vaikų U-10 futbolo komandos, kuriose netrūko įvarčių, daugiau į jaunesnių birštoniečių vartus.  Visi projekto dalyviai po rungtynių buvo apdovanoti marškinėliais ir išmaniomis apyrankėmis su projekto logo ženklu.

              Pavakaryje, svečiai ir birštoniečiai toliau sveikatinosi, mineralinio vandens edukacijos metu ragavo  sūraus vandens iš biuvečių, važinėjo įvairiais riedučiais, paspirtukais riedučių rampa, šaudė į taikinius iš lanko.  Sekančią dieną  su dviračiais, įveikė 10 km Žvėrinčiaus trasos maršrutą, kopė pėsčiomis į Vytauto piliakalnį bei slidinėjimo kalną.

        Per dvi projekto veiklų dienas jaunieji sportininkai pajuto ,,Futbolininkų savaitgalio”  organizatorių dėmesį, sudarytas sąlygas sveikai sportuoti ir maitintis, įgijo patirties, didžiulį norą toliau tobulėti.

        Birštono sporto centras pagal projekto planą įvykdė  trenerių mokymus, mokinių mainus, įsigijo sporto įrangą-treniruoklius. Sekanti veikla - organizuoti baigiamąjį sporto srities institucijų abipus sienos seminarą.    

 

Birštono sporto centro informacija

Paieška