12131415161718
19202122232425
2627282930
  • Naujienos

2018-10-22 Rumšiškėse vykusio bėgimo "Aplink Lietuvą" Birštono bėgikų rezultatai.

Spalio 20 dieną Rumšiškėse Lietuvos liaudies buities muziejuje vyko tradicinis bėgimas "Aplink Lietuvą".

Birštono sporto centro lengvaatletis Marius Griušelionis treniruojamas Jono ir Povilo Juozaičių dalyvavo 5000m bėgime. Vaikinų 15 metų grupėje Marius finišavo antroje vietoje atstumą nubėgęs per 21 min. 38,2 sek. Bendroje įskaitoje Marius užėmė aštuntą vietą. Šią distanciją įveikė 52 bėgikai.

Foto - Photagraphy by Rokas

Birštonietis Kęstutis Ulinskas bėgo 10,549km distancijoje kurioje užėmė 19 vietą tarp 67 bėgikų. Atstumą nubėgo per 50min. 6,4 sek.

Birštonietis Robertas Petronis dalyvavo pusės maratono bėgime. Jis distancijoje užtruko 1 val. 27 min. 26,2 sek. ir finišavo penktoje vietoje tarp 132 dalyvių. Pusės maratono bėgime dalyvavo ir birštoniečiai Raimundas Butkevičius - 33 v. - 1val. 27min. 12,3 sek., bei Mantas Stepankevičius - 38v. - 1val. 28min. 50,3 sek.

Robertas Petronis - 2-as iš kairės tarp 10 geriausių pusmaratonio bėgikų.