Birštono sporto centro auklėtiniai toliau sėkmingai dalyvauja Lietuvos Pietvakarių krepšinio čempionate

Pietvakarių krepšinio čempionato 2003-2004m. amžiaus grupėje birštoniečiai sužaidė tris rungtynes ir per jas iškovojo dvi pergales.

Svečiuose susitiko su Varėnos  „SC-Bitės“ komanda. Atkaklioje ir permainingoje kovoje ketvirto kėlinio metu birštoniečiai turėjo net 9 taškų deficitą, bet sėkmingai spurtavo ir laimėjo rungtynes rezultatu 69:80.  Šiose rungtynėse rezultatyviausi buvo: V.Diškevičius 29T.,  D.Jurgelionis 26t., J.Makauskas 11t.

Rungtynėse Prienuose su Prienų „KKSC“ komanda Birštono krepšininkams visose rungtynėse neleido varžovams nutolti ir rezultatas didžiają rungtynių dalį buvo lygus. Paskutinėmis ketvirto  kėlinio sekundėmis prieniečiai pirmavo rezultatu 59:56, o Vakaris Diškevičius turėjo šansą išplėsti pratęsimą, bet jo mestas metimas buvo netaiklus ir teko pripažinti priešininkų pergalę. Rezultatyviausi Birštono gretose: D.Jurgelionis 28t., R.Zdanavičius 18t.

Namuose Birštono „SC“ komanda susitiko su Igliaukos KK“Kadis“ komanda ir kaip dera šeimininkams iškovojo pergalę 80:69. Naudingiausi šiose rungtynėse Birštono gretose: V.Diškevičius 28t.,  D.Jurgelionis 22t., R.Zdanavičius ir P.Urbonavičius po 8t.

Birštono sporto centro trenerio Aurimo Liuizos auklėtiniai kitas rungtynes namuose žais su Kalvarijos SC komanda kovo 11d. 16val.