Birštono SC stalo teniso varžybos

Balandžio 13 d. Birštono SC stalo teniso komanda dalyvavo priešpaskutinėse šio sezono varžybose Vilkaviškyje.

Birštonas susitiko su Rietavo ir dviem Kauno komandomis – pavyko iškovoti dvi pergales!

Turimos pergalės Birštonui užtikrina vietą antroje stalo teniso lygoje ir galimybę tęsti kovas sekančiame sezone.

Gegužės 3 d. vyks paskutinis šio sezono turas Kelmėje.

Ankstesnė naujiena
Birštono SC stalo teniso komandos paskutinio etapo grupės žaidynės
Sekanti naujiena
Atviros Birštono vaikų ir jaunučių pavasario teniso pirmenybės
Skip to content